Adestradores

Rítmica

Trampolín

Natalia Gómez Blanco

Adestradora no club dende 2003

Coordinadora Rítmica dende 2007

Técnica Nivel III X. Rítmica

Técnica e Xuíza Nacional X. Estética

Diplomada en Educación Social

Maestría en Psicoloxía Positiva

Especializacion en Educación Emocional

Técnica en prevención de violencia de xénero

Immaculada Pazos Sánchez-Rubio

Adestradora no club dende 2007

Coordinadora Trampolín dende 2019

Técnica Nivel III X. Trampolín

Xuíza Internacional categoría I de Trampolín.

Alba Estévez López

Adestradora no club dende 2007

Técnica Nivel III X. Rítmica

Técnica e Xuíza Nacional X. Estética

Graduada Maxisterio especialista en Infantil e Primaria

Néstor González Pérez

Adestrador no Club dende 2015

Técnico Nivel II X.Trampolín

Técnico Superior en Actividades Físicas e Deportivas

Estudante de Maxisterio

Irina Iembergenova

Profesora de ballet no club dende2010

Licenciada en Coreografía (Kiev)

Carlos Eduardo Novelle Man

Adestrador no Club Ximnasia Escola dende 2015

Técnico de Nivel I X. Trampolín

Técnico Superior en Actividades Físicas e Deportivas

Estudante de Maxisterio.

Raquel Dafonte Rodríguez

Adestradora do club dende 2013

Técnica Nivel III X. Rítmica

Técnica e Xuíza Nacional X. Estética

Licenciada en CCAFYD

Máster Universitario en Xestión Empresarial do Deporte.

Iago Covela Iglesias

Adestrador no Club dende 2009

Colaborador actual do club

Técnico Nacional de Trampolín

Fisioterapeuta do Club dende 2009.

Coordinador de Trampolín dende 2009 ata 2019

Yaiza Rodríguez Novoa

Adestradora do club dende 2011

Técnica Nivel III X. Rítmica

Técnica e Xuíza Nacional X. Estética

Graduada en Turismo

Loreto Blanco Pérez

Adestradora do club dende 2015

Técnica Nivel III X. Rítmica

Graduada Maxisterio Primaria

Lucia Lopez Loureiro

Adestradora do club dende 2014

Técnica Nivel I X.Rítmica

Yedra Barrio Jul

Adestradora do club dende 2016

Técnica Nivel I X.Rítmica

Técnico Superior en Actividades Físicas e Deportivas

Miriam Cid Mira

Adestradora do club dende 2012

Coordinadora Covid19 do club

Técnica Nivel III X. Rítmica

Graduada en Enfermería

Adestradores Colaboradores

  • Paula Do Olmo Forneiro-adestradora de nivel III de ximnasia rítmica

  • Antía Vázquez Gómez: adestradora de nivel II de ximnasia rítmica

  • Nerea Sastre Méndez: adestradora de nivel I de ximnasia rítmica

  • Yanira Fernández Sobrino-adestradora de nivel I de ximnasía rítmica

  • Paula Martínez Pérez -adestradora de nivel I de ximnasía rítmica

  • Xiana Rodríguez Vázquez-adestradora de nivel I de ximnasía rítmica

  • Marta Barros- adestradora de nivel I de ximnasía rítmica